grudnia 07, 2014

JUŻ WIADOMO KTO POJEDZIE NA SRI LANKĘ! wyniki konkursu


Bardzo często jest tak, że dążąc do zmian, myślimy o czymś radykalnym. Wierzcie mi, że znam te irracjonalne postanowienia od podszewki!
Nadszedł czas rozdania nagród w egzotycznym konkursie o Sri Lance!
Wyobraź sobie bezkresne plantacje herbaty, ogromnego słonia, którego wielkie ucho tworzy wiatr, unoszący Twoje włosy, ciepłe dłonie masujące Twoje place i smak soczystego mango w ustach. Wyobraź sobie chłodne wnętrze świątyni buddyjskiej, kaskadowy wodospad pozostawiający zimne krople wody na twarzy. Wyobraź sobie piękną, niemal białą plażę, połączoną z mega błękitną wodą oceanu, zielone palmy, tubylców wspiętych na palach podczas łowienia ryb. Wyobraź sobie Sri Lankę w marcu – bardzo ciepło, w nocy nawet 25 stopni, w dzień nawet 30! Nie dogadasz się za bardzo po syngalesku, ale z dobrym przewodnikiem zejdziesz pół wyspy i jeszcze będzie Ci mało. 

A kto się tam wybiera?? Odważna, kobieca grupa trampingowa – różne formy transportu, ciekawe miejsca noclegowe, które wybierasz Ty. Pyszne, miejscowe jedzenie, którego podstawą są miejscowe warzywa i owoce, a pieczołowicie przygotowane potrawy, zjadasz za pomocą rąk, aby poczuć ich prawdziwy smak – jak twierdzą Lankijczycy.
Dla sześciu osób były zestawy książek kulinarnych, a trzy pierwsze miejsca dodatkowo otrzymają nagrody pieniężne w postaci rabatu na podróż życia na Sri Lankę z HannąSobczuk, organizatorką tejże wyprawy. Podróżniczką, entuzjastką kulinarną, a także blogerką!

Gratulujemy więc Hannie! Dla niej I miejsce!
I miejsce 1000pln + zestaw e-booków wraz z bonusami + książka "Smaki świata"

Gratulacje dla szefowej-kuchni! Za zajęcie II miejsca!
II miejsce 800pln zestaw e-booków wraz z bonusami + książka "Smaki świata"

Magdalena Werbińska zajmuje II miejsce! Gratulacje!
III miejsce 600pln + zestaw e-booków wraz z bonusami + książka "Smaki świata"

Pozostali uczestnicy otrzymuję e-booki, proszę o kontakt mailowy na: laskowskaaj@gmail.com
Pamiętajcie, że jeśli podejmiecie wyzwanie i wyrazicie gotowość do podróży, każda z Was już dziś może zgarnąć zniżki na wyjazd z Hanią, wystarczy, że zapiszecie się na newsletter http://hannatravel.pl/, i sprawdzicie aktualne promocje na stronie!

Jak dokładnie wygląda wyprawa przeczytacie TUTAJ.
W razie pytań piszcie. Dziękuję za udział w zabawie i życzę wielkich, wspaniałych, niezapomnianych wojaży :)
Pozdrawiam, Ania

1 komentarz:

  1. Dziękuję, bardzo cieszę się z książki, na wojaże niestety nie pojadę... ;)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Blog Dietetycznie Siostro! , Blogger