grudnia 17, 2012

Zwycięzcy książek i podziękowania za Wasze ŻyczeniaKsiążki otrzymują:
mauryca7@wp.pl
Ania z bloga "Zdrowsze - znaczy lepsze"
oraz
Pola z "Nutinkowych wypieków"


Drodzy,

Z Waszych odpowiedzi jasno wynika, że większość z nas jest zmęczona świąteczną tradycją kulinarną i szuka sposobów na to, aby Święta spędzić zdrowo. Mam nadzieję, że Ci, którzy nie uważają aby trzeba było odchudzać nasze Święta, zachowują zdrowy rozsądek przy wigilijnym stole i w kolejne świąteczne dni.

Dziękuję za udział w konkursie i za odwiedzanie mojego bloga :)

Wiem, że do Świąt pozostał nam jeszcze tydzień, ale w komentarzach do konkursu pojawiło się tak wiele świątecznych życzeń, że nie mogłabym pozostać dłużna. Dlatego już dziś życzę Wam wszystkim, którzy tutaj wpadają rzadziej lub częściej,ciepłych, niespiesznych i bardzo smacznych Świąt. Życzę Wam aby ten czas wypełniły proste radości umykające nam w biegu codziennych wydarzeń. Aby Waszej rodzinie i najbliższym przez cały ten świąteczny czas, towarzyszył uśmiech i abyście pozostawali w dobrym zdrowiu. Niech pierwsza wigilijna gwiazdka napełni Wasze serca ciepłem, które będzie Was rozgrzewało przez cały okres Świąt!

5 komentarzy:

 1. Nawet nie wiesz jak się cieszę :)) już nie mogę się doczekać kiedy wypróbuje jakieś przepisy:) mam doskonały prezent;)

  OdpowiedzUsuń
 2. przydałaby się taka lektura :) apetyczny blog!

  OdpowiedzUsuń
 3. niedawno kupiłam tę książkę, jest świetna! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj doszła . Jest świetna ! <3

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Blog Dietetycznie Siostro! , Blogger