sierpnia 25, 2012

PIKNIK z DIETETYCZNYMI SIOSTRAMI!

Kochani! 

Ogłoszenie w sprawie pikniku z Siostrami!


Piknik odbędzie się 
w sobotę 1 września 
w Parku Kulturalnym w Powsinie 
 a dokładnie na szczycie ulicy Maślaków/ róg Maślaków i Nowoursynowskiej
gdzie znajduje się pole piknikowe z paleniskami, ławami i domkami. 

Głównymi sponsorami pikniku są:

Sklep Ekologiczny Ekodary

oraz sklep internetowy Vivalife.plDzięki naszym sponsorom będziemy mogły dla Was upiec przysmaki z fasoli - tymiankowy chleb, focaccię, cebulowe bułeczki, czekoladowe ciasto, kakaowe cupkacesy i inne pyszności! Do tego wszystko popijemy wodą, której dla nikogo nie zabraknie! Planujemy również przygotować lekkie desery na bazie mleka kokosowego! Zapowiada się zdrowo, smacznie i aromatycznie!
Zapraszamy wszystkich przybywających do zabrania ze sobą składników na ulubioną sałatkę! Wspólnie będziemy mogli przygotować coś do fasolowego chlebka. Udostępnimy Wam przybory kuchenne więc zachęcamy do kupienia kilku warzyw i szatkowania z Siostrami.

Będą atrakcje dla dzieci w postaci - dzieci! Zabierzemy trochę zabawek, jakiś namiot - tak żeby nasze skarby się nie nudziły. Jeśli pogoda dopisze to będzie bardzo udana sobota!

Startujemy o godzinie 11:30.

W sprawie dojazdu śmiało możecie się z nami kontaktować mailowo na dietetycznesiostry@gmail.com. Będziemy wyjaśniać jak dojechać na miejsce a można metrem, autobusem i samochodem!

Jeśli macie jakieś pomysły do zrealizowania na pikniku to jesteśmy otwarte na sugestie. 
W razie deszczu będziemy improwizować.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

5 komentarzy:

 1. Żeby to chociaż było we Wrocławiu to bym przyjechała na 100%.... dlaczego tak daleko???? :( Niemniej życzę udanej imprezzzzzzyyyy! Czekam na fotorelację!

  OdpowiedzUsuń
 2. Eh, gdyby nie tak daleko bardzo chętnie bym się wybrała. Na samą myśl o takich przysmakach( i deserach z mleka kokosowego! <3) robię się głodna :D może następnym razem w Krakowie? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że to ode mnie tak daleko, z chęcią bym się pojawiła. :<

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej akurat pierwszego wieczorem mam lot z Warszawy! Hmm hmm muszę to przemyśleć :>

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Blog Dietetycznie Siostro! , Blogger