lutego 10, 2014

Jeśli nadal zastanawiasz się nad tym czy stosować te produkty, to te poradniki są dla CiebieOd jakiegoś czasu coraz więcej mówi się o tym, że gluten szkodzi, a pieczywo wzbudza ogromnie dużo kontrowersji. Tak samo rzecz ma się z białym cukrem i białą mąką – a jak jest naprawdę? Przecież to produkty, które z dziada, pradziada były zawsze stosowane w polskiej kuchni.

Dziś na facebooku dziewczyny tak piszą:
Jaka jest możliwość, że gluten i biały cukier szkodzą nam naprawdę?

Nie chcąc popadać w paranoję, czytałam coraz więcej o tych zagadnieniach, rozmawiałam z ludźmi bardziej i mniej specjalizującymi się odżywianiem, przebyłam dwa kursy, aż decydowałam napisać o tym wszystkim. Tak powstały moje e-booki, które wiele z Was już ma i docenia.

Dziś proponuję wam udoskonaloną wersję tych e-booków, wraz z pakietem mega bonusów - trochę z okazji Walentynek, trochę dlatego, że uważam, że każdy czas jest dobry do zmiany na lepsze.

Te poradniki dają Ci możliwość własnej decyzji – czy chcesz nadal stosować te produkty w kuchni czy też nie. Są jak drogowskaz, dzięki któremu dowiesz się na czym stoisz.

Te poradniki to odpowiedzi na wiele pytań dotyczących substancji słodzących, które są szeroko dostępne na rynku. Co ze słodzikiem? Czy syrop z agawy jest naprawdę niezdrowy? Jak ustrzec się lipnego ksylitolu? - odpowiedzi podaję w Raporcie o cukrze i słodzikach. Sporo też mowy o glutenie, o tym, że wcale nie trzeba być dzieckiem aby działał na nas źle, że łatwo go zmienić, zastąpić i ograniczyć.

Tak o moich e-bookach wypowiadały się osoby, które je kupiły:


To co proponuję dziś to udoskonalona wersja e-booków.
To poradniki dietetyczne o odżywianiu i pozytywnym myśleniu.
Możesz zajrzeć do spisu treści i pobrać przykładowe strony STĄD


Sama musiałabyś poświęcić sporo czasu na zgromadzenie takiej wiedzy, a dostajesz ją w pigułce wraz z bonusami. 
Jasno, prosto i na temat.


Jeśli zastanawiasz się nad tymi produktami – czy stosować je czy nie?
Jeśli Twoja dieta powinna ograniczać gluten lub biały cukier,

Napisane w przystępnej formie, zawierają cenną wiedzę i dodatkowo dają sporo wskazówek, rad i podpowiedzi dotyczących odżywiania. Znajdziesz w nich również popularne przepisy nigdzie nieopublikowane, których jakość potwierdzają setki osób w postaci pozostawionych komentarzy na blogu.

To, co znajdziesz w tych poradnikach może stanowić fantastyczny początek 
drogi do zdrowia i szczęścia
jak również uzbroi Cię w wiedzę

Serdecznie zapraszam :)
Ania

4 komentarze:

 1. Czy te poradniki mozna zamówić w formie tradycyjnej czy tylko w formie ebooków?

  OdpowiedzUsuń
 2. Też by mnie interesowała wersja tradycyjna.Czyli książka

  OdpowiedzUsuń
 3. Człowiekowi nie chce się samemu wymyślać dań, które odpowiadałyby jego diecie, więc książkowe poradniki jak najbardziej ułatwiają zadanie. Jest nawet wersja mobilna - bardzo pożyteczne rozwiązanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziś jesteśmy zewsząd bombardowani informacjami o zdrowej diecie i produktach. Trudno się w tym połapać. Dlatego też taki kurs może okazać się bardzo pomocny - może pomóc uporządkować wiedzę w głowie.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Blog Dietetycznie Siostro! , Blogger