grudnia 15, 2013

WYNIKI KONKURSU DRUKNIJ.TO - GRATULUJEMY!!


Moi Drodzy,

Dobiegł końca kolejny konkurs na blogu.

Organizatorem była drukarnia DRUKNIJ.TO, a w konkursie trzeba było wykazać się pomysłem i przesłać zdjęcie z "pomysłem na święta".

Do wygrania była wspaniała FOTOTAPETA, FOTOOBRAZ drukowany na prawdziwym płótnie, lekki ale olbrzymi FOTOBOARD oraz stos FOTOPLAKATÓW.

Po naradzie decyzją jury nagrody pofrunął do:

I miejsce FOTOTAPETA 100x150cm
Jednogłośnie!! :D
Pani Paulina Kamięcka

II miejsce FOTOOBRAZ 100x70cm
Pani Agnieszka Smakowska


III miejsce FOTOBOARD 100x70cm
Pani Kamila Szymczak

IV-X miejsce FOTOPLAKATY 100x70cm
Pani Anna Nowak

Pani Alicja Domnik

Pani Paulina...Ziętara? :)


Pani Beata


Pani Agnieszka WojczukPani Katarzyna Dębek

Pani Beata ZawadaWraz z Anią Sławetą z bloga http://annaslaweta.blogspot.com/ bardzo dziękuję za tak liczny udział w konkursie i zapraszam na stronę sponsora naszych wspaniałych nagród :)

Zapraszam też do fajnego bloga Druknij.to, na którym wczoraj pojawił się post z fajnymi pomysłami na ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, a co tydzień publikowane są teksty dotyczące wystroju wnętrz, porady i newsy dizajnerskie :)

Pozdrawiam Was ciepło i życzę miłej reszty wieczoru!

2 komentarze:

  1. Well-written article. I was checking continuously to this website and Im really inspired! Very educational information, especially the fifth sentences. I really want this kind of info. I was looking for this particular knowledge for a very long. Thankx and best of luck.
    sat work online game

    OdpowiedzUsuń
  2. to nie są zdjecia to są przerobione w fotoszopie jakies zdjecia jakies widokowki chyba nie o to chodzilo w tym konkursie. to nie byl konkurs graficzny tylko najlepsze mile chwile zwiazane ze swietami...

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Blog Dietetycznie Siostro! , Blogger