grudnia 06, 2013

Prezenty Mikołajkowe dla wszystkich i konkurs świąteczny z Druknij.to dla każdego!Nigdy nie lubiłam otaczać się przedmiotami. Zawsze uważałam, że to są zbędne zbieracze kurzu - pamiątki, które do niczego nie służą, ręcznie zrobione barany, jakiś zupełnie niepraktyczny decoupage do ozdoby...Do ozdoby to ja mam ramkę ze zdjęciem, świeczkę, kwiatka w doniczce. Te miliony gadżetów - po co to komu?! Stawiam na zdjęcia i to nie od dziś. W moim domu zawsze było mnóstwo fotografii, rysunków i obrazów na ścianie....ciekawe po kim to mam? W moim rodzinnym domu nie znajdziecie miejsca na ścianie żeby szpilkę wetknąć :))


Dziś post jest wyjątkowy bo Mikołajkowy - będzie konkurs, odrobina prywaty i świąteczny prezent ode mnie - zapraszam :)Choć nie jestem zwolenniczką powrotów do przeszłości to jednak zawsze fajnie mieć jakąś pamiątkę, która przywoła miłe wspomnienia. Jedni kupują sobie drewniane pudełka, przywożą z podróży dywaniki, a ja robię zdjęcia. Potem zamykam je w albumach - i tych internetowych i tych papierowych. Uwielbiam do nich wracać, oglądać je, a tworzenie ich sprawia mi największą przyjemność! Lubię też otaczać się zdjęciami zrobionymi w chwilach, które kojarzą mi się jedynie z uśmiechem, spokojem, miłością.Jest trochę tak, że ja pamiętam w jakiej atmosferze zdjęcie powstało i tak potem oglądam to zdjęcie. Dlatego nie wszystkie zdjęcia lubię...nawet jeśli są ładne. Są takie zdjęcia ze świąt czy różnych uroczystości, na których była spięta atmosfera, raczej średnia zabawa lub nerwowy klimat. Nie lubię tych zdjęć. Pamiętam, że coś wtedy było "nie tak". A przecież w Święta wszystko powinno być spokojne i na luzie, prawda?Żeby umilić Wam ten świąteczny czas z chęcią podjęłam współpracę z drukarnią Druknij.to, która chce obdarować aż 10 osób wspaniałymi FotoProduktami! Dzięki takim nagrodom, które jeszcze przed Świętami mogą trafić do Waszych domów, atmosfera Świąt z pewnością będzie jeszcze przyjemniejsza.Aby wziąć udział w konkursie należy iść TUTAJ i tam postępować według wskazówek :) Ponieważ będę w jury, nie mogę brać udziału w konkursie, a mówiąc szczerze pokochałam jeden z FotoProduktów szczególnie, a jest nim FotoBoard.
FotoBoard jest lekki, łatwy w montażu i demontażu, a do tego niedrogi i nawet najmniejszy z nich ma imponujący wymiar! :) W moim domu ostatnio zawisło kilka FotoBoardów stąd moje dla Was niespodzianki, które wysyłałam ostatnio w mailach. W sumie przygotowałam 12 zdjęć kulinarnych z fajnymi (moim zdaniem ;) ) napisami, które chciałabym Wam podarować w prezencie Świątecznym. Będziecie mogli je wykorzystać przy druku kalendarza, plakatu czy właśnie FotoBoardu. Teraz od Druknij.to będziecie mieli na taki druk rabat 30% - polecam!
Jeśli chcecie otrzymać taki prezent, w postaci 12 fotografii kulinarnych do dowolnego wykorzystania, dodajcie swój adres do mojej bazy i czekajcie na przesyłkę :) 
Mam nadzieję, że ten spacer po moim domu nie był przesadą...

Myślę, że fajnie czasem zobaczyć dom kogoś...
...komu się nieustająco zagląda w talerz :D :D :D
Ciepło Was pozdrawiam, raz jeszcze zapraszam do konkursu i na FanPage Druknij.to, gdzie możecie pooglądać piękne FotoProdukty oraz życzę spokojnego weekendu...choć teraz w tym świątecznym okresie, brzmi to dość abstrakcyjnie :P

POZDRAWIAM SIOSTRY!

8 komentarzy:

 1. ja mam miiiilion wywołanych zdjęć, uwielbiam do nich wracać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. :) bo to jest świetne - oglądanie na kompie nie umywa się!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Ja sama szykuję się do wywołania zdjęć, nie chcę aby przepadły.

   Usuń
 3. wspaniały pomysł! sama też uwielbiam zdjęcia :)
  btw. masz śliczne mieszkanie
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Blog Dietetycznie Siostro! , Blogger