Anna Laskowska Dietetycznie Siostro

JAK SUPER GOTOWAĆ I SUPER JEŚĆ W CIĄŻY tydzień po tygodniu

Na rynku jest niezliczona ilość poradników dotyczących zasad odżywiania się w ciąży. Najnowsze uwzględniają wytyczne WHO (World Health Organization), te starsze opierają się na nie zawsze aktualnych danych, lecz jednak sprawdzonych przez pokolenie naszych babć i mam. 

Prowadząc warsztaty dla kobiet w ciąży bardzo pragnęłam dać kobietom coś, co nie będzie kolejną kopią, ale będzie stanowiło dopełnienie znajdujących się na rynku propozycji. 

Niestety warsztaty odbywają się na terenie Warszawy i dlatego zdecydowałam się zaproponować mój wykład jako poradnik - ebook dostępny do zakupu, aby każda kobieta uzupełniła swoją wiedzę z zakresu gęstości odżywczej pokarmów. Zwłaszcza, że moment ciąży sprzyja takiemu kierunkowi.


Dlatego ta ściąga (jak to nazywam), nie będzie kolejnym podręcznikiem pełnym zasad i jadłospisów. Owszem znajdują się tutaj przepisy i owszem, są opisane dobroczynne wpływy witamin i składników odżywczych, ale ujęte jest to pod takim kątem, aby czytelniczka nauczyła się przygotowywać coś więcej niż zwykłą potrawę, coś ponad typowe śniadanie czy obiad – ta ściąga ma uczyć przygotowania super jedzenia na super potrzebę!
 
„Ściąga, jak super gotować i super jeść w ciąży”, jest dla każdej kobiety, którą interesuje w jaki sposób komponować „super posiłki” na każdy tydzień i miesiąc ciąży.

W swoim życiu byłam dwukrotnie w ciąży i wiem, że wiele kobiet niekoniecznie ma wtedy chęć na super zdrowe jedzenie. Często apetyt podpowiada mało wartościowe i mało odżywcze pożywienie. Dlatego jeśli nauczymy się komponować "super posiłki", będziemy spokojniejsze o zdrowie naszego przyszłego dziecka.


Poradnik opracowałam zachowując największą staranność, kierując się najnowszymi danymi i wytycznymi WHO, jest on certyfikowany przez IŻiŻ.

Serdecznie zapraszam do lektury oraz podzielenia się swoimi opiniami w komentarzach :) 
Oto kilka przykładowych stron TUTAJ

OPIS:
ROK 2017
AUTOR Anna Laskowska
ILOŚĆ STRON 22
CENA 9,99 

Aby dokonać zakupu tego e-booka
dokonaj przelewu 
9,90pln 
na konto:
Milllennium
38 1160 2202 0000 0003 4865 5271
w tytule napisz: "Ściąga+ swój e-mail"
Nie zapomnij napisać swój adres e-mail
Otrzymasz ode mnie mailem:
  E-book "Jak super gotować i super jeść w ciąży"
 
Po przesłaniu potwierdzenia lub zaksięgowaniu wpłaty wysyłam plik PDF z możliwością druku.

0 komentarze:

Prześlij komentarz