września 30, 2015

Targi NATURA FOOD - najważniejsza impreza żywności ekologicznej i produktów regionalnych w Polsce 2-4 października 2015 r. Łódź


Już między 2 a 4 października Międzynarodowe Targi Łódzkiezapraszają na ósmą edycję Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD  oraz czwartą edycji Targów Ekologicznego Stylu życia beECO.

Znajdziecie tam ponad 300 firm z branży bioprodutów, w tym producentów, przetwórców i dystrybutorów żywność ekologiczną, naturalną i tradycyjną, a także naturalne i ekologiczne kosmetyki, środki czystości czy  sprzęt gospodarstwa domowego wytwarzany z przyjaznych dla środowiska materiałów.

Program tegorocznego BIOświęta obfitować będzie w sympozja i prelekcje dotyczące branży naturalnej żywności, zdrowego stylu życia oraz degustacji lokalnych specjałów niemal ze wszystkich zakątków Polski. Nie może tu zabraknąć tych, którzy nie tylko śledzą i są ciekawi zdrowego stylu życia, ale też tych, którzy chcą go tworzyć. W swoim życiu i w życiu swoich najbliższych.

Dlatego szczerze zachęcam Was do odwiedzenia Łodzi w najbliższy weekend J
Buziaki!

Ania

3 komentarze:

  1. Byłam i było ekstra! :) Dowiedziałam się wielu ciekawostek. Oczywiście zaopatrzyłam się w regionalne produkty i naturalne ekologiczne kosmetyki. Szkoda, że takie targi nie są organizowane częściej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobra impreza, ale promocja takich imprez jest niewielka, kręcą się wokół fanów tematu, a nie ma promocji wśród lammerów. Podobny przypadek mieliśmy z dziennikiem diety, jak trudno przeknać do zbilansowanej diety.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Blog Dietetycznie Siostro! , Blogger