czerwca 20, 2013

Warszawa świętuje 10 rocznicę Światowego Dnia Surfingu!


Drodzy!

21 czerwca (piątek) na warszawskiej Agrykoli a dokładnie na Placu Zabaw, odbędzie się impreza „Dzień surfera i pierwsza noc lata”. 

Powód do zabawy będzie podwójny,bo w tym roku, już po raz 10 fani surfingu i związanego z nim stylu życia na całym świecie obchodzić będą Światowy Dzień Surfingu. Na kilku kontynentach entuzjaści tego sportu spotkają się, żeby wspólnie popływać, pogrillować, posprzątać plaże, pooglądać surfingowe filmy i wziąć udział w różnych konkursach i warsztatach. Wszystko po to, by uczcić surfing jako sport, styl życia i zachęcić innych do pływania i dbania o naturalne środowisko plaż, mórz i oceanów.


W Warszawie tego dnia, będzie niemniej atrakcji. Surfround,organizator piątkowego eventu zaprasza na projekcję filmu „EL Sueno”, pierwszego polskiego dokumentu o surfingu, na konkurs z nagrodami i tańce na trawie w wyczekiwaną i magiczną, pierwszą noc lata!

Start imprezy 22.00. Wstęp wolnyJa będę i chętnie Was poznam. Maciek Krystosiak będzie również i ekipa Surfround też. Zapraszamy!


2 komentarze:

 1. ❤ Your blog, beauty!
  Follow me and I will follow u back!
  http://lamourdesoibysm.blogspot.ru/
  http://www.bloglovin.com/blog/6841269

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę nie w temacie, ale może się pani wypowiedzieć na temat palenia? Tzn palenia papierosów? Wiadomo, że niezdrowe, ale jeżeli ktoś pali rzadko i pomaga mu to schudnąć, bo odciąga od słodkości? Proszę o pomoc :(

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Blog Dietetycznie Siostro! , Blogger