Anna Laskowska. Morning Glory Team

Regulamin Bloga

Zwracam się do Was wszystkich z mega ważną dla mnie kwestią.

Jak wiecie komentowanie na moim blogu dzieje się w czasie rzeczywistym - nie ma żadnej moderacji zatwierdzającej i cenzury, żadnych kodów bezpieczeństwa itp. Dzieje się tak po to, abyśmy mogli w czasie rzeczywistym rozmawiać ze sobą.

Chciałabym Wam zapewnić jak najwyższy poziom postów zarówno językowo jak i merytorycznie - każdy post czytam kilka razy, zastanawiam się nad tym, o co Was spytać i co Wam powiedzieć o sobie lub z tego, co wyczytałam w sieci czy książkach. Traktuję to jak pracę, bo wiem, że tysiące ludzi czeka na kolejny post.

Od pewnego czasu oglądalność bloga stopniowo rośnie. Codziennie jest nas tu trzy-cztery tysiące osób, ale  nie każdy potrafi się zachować niestety.

Otóż bardzo proszę o stosowanie się do poniższych reguł mojego bloga dotyczących komentowania tekstów. Stworzyłam je po to, aby czytelnik również z rozmysłem wypowiadał swoje słowa - niech będę na poziomie, jakiego sami byście sobie życzyli ode mnie. Komentarze są zamieszczane w czasie rzeczywistym, jednak czuwam nad ich jakością i może się zdażyć, że raz opublikowany komentarz później znika. Dzieje się tak gdy ktoś:


  • zarzuca mi głupotę, śmieszność i ocenia mnie negatywnie. Wszelkie tego typu hejty lądują w koszu, bo mój blog to miejsce, w którym chcę się czuć świetnie - aby móc tworzyć świetne rzeczy.
  • pisze negatywne rzeczy o sponsorowanych artykułach i produktach.
  • anonimowo wylewa żale pod moim adresem, że się sprzedałam, że mam słabe teksty. W ogóle anonimowy flejm jest mega słaby i ląduje w koszu.
  • pisze niekonstruktywną krytykę, nieuzasadnioną, a tym bardziej zamieszczaną anonimowo - takie wynurzenia lądują w koszu.
  • niekulturalnie zwraca się do innej osoby komentującej. Szczekanki i zaczepki lądują w koszu.


Ktoś mi kiedyś powiedział, że mieć swojego hejtera w sieci to dojść do momentu, gdy jest się już w sieci rozpoznawalnym. Cieszę się z tego, że jestem rozpoznawalna. Mega rozpoznawalna. Hejty mnie motywują, ale nie pozwolę aby wpływały na jakość mojego bloga.

Blog Dietetycznie Siostro! to miejsce, w które wkładam moje serducho i chcę aby tu było fajnie i mnie i Wam.

POZDRAWIAM SIOSTRY!
Anka