Anna Laskowska. Morning Glory Team

WSPÓŁPRACA

Każda współpraca to kwestia indywidualna i zastanawiam się nad nią, proponując rozwiązania ze swojej strony. Znam swoich czytelników, wiem co ich kręci, jakie rzeczy, tematy, produkty ich interesują - dlatego chętnie podpowiem co możemy wspólnie zrobić.

Jeśli blogujesz tak jak ja, na pewno chcesz, aby przyszło do Ciebie więcej czytelników - napisz do mnie, możemy wspólnie zrobić wiele akcji, aby mieć szersze grono odbiorców.

Jeśli reprezentujesz jakiś produkt czy markę napisz do mnie o celach, a wspólnie pomyślimy jak możemy je osiągnąć.

Blog założyłam we wrześniu 2011 roku i od tamtej pory podjęłam wiele działań polegających na współpracy z firmami jak i z blogerami. Na co dzień zajmuję się głównie WEB PR, więc mam głowę pełną pomysłów. 

Najbardziej zależy mi na tym, aby blog rozwijał się i pokazywał jak żyć zdrowiej, lepiej, spokojniej i szczęśliwiej. Chcę to robić nie tylko przez pokazywanie tego, jak łatwo jest zdrowo się odżywiać, ale również przez propagowanie wiedzy, która wyeliminuje z naszego życia stres, poczucie niespełnienia i smutek.

Dietetycznie Siostro jest również na FACEBOOKU i na INSTAGRAMIE

Dietetycznie Siostro! to blog, który tworzę od samego początku, który zmienia się zawsze gdy w moim życiu zachodzą zmiany, który niezmiennie mnie pasjonuje, dostarcza uśmiechu, bodźców do działania i chęci tworzenia. Gdyby nie mój blog nie byłabym tu gdzie jestem.

Jeśli podoba Ci się to co robię i masz pomysł, albo chodzi Ci po głowie myśl, że moglibyśmy zrobić coś razem, to zapraszam do kontaktu :)


Ania
laskowskaaj@gmail.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz